Η Δανάη Μαραγκουδάκη σπούδασε Πολιτικές Επιστήμες στο Πανεπιστήμιο Αθηνών και έκανε μεταπτυχιακό στη μετάφραση στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο. Από το 2015 εργάζεται στον ηλεκτρονικό Τύπο ως δημοσιογράφος.
![Μαραγκουδάκη Δανάη](https://themanifoldfiles.org/gr/wp-content/uploads/sites/3/Maragoudaki.jpeg)
Δανάη Μαραγκουδάκη
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
Η Δανάη Μαραγκουδάκη σπούδασε Πολιτικές Επιστήμες στο Πανεπιστήμιο Αθηνών και έκανε μεταπτυχιακό στη μετάφραση στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο. Από το 2015 εργάζεται στον ηλεκτρονικό Τύπο ως δημοσιογράφος.